Sekcje


 
WTORKI
owczarki i psy pasterskie Aneta Jańczyk, asystent kyn.
tel. 501 270 640
e-mail: egidaateny@gmail.com
2 i 4 czwartek m-ca
17.30 - 19.00

teriery
(grupa III FCI, sekcje 1, 2, 4)
Dominika Kubisz, krajowy sędzia kynologiczny
tel. 604 639 065
e-mail: dominoscots@gmail.com
1 i 3 wtorek m-ca
17.30 - 19.00

jamniki Dorota Witkowska
międzynarodowy sędzia kyn.
tel. 693 410 515
e-mail: d.witkowska@op.pl
wtorki
18.00 - 19.00

psy gończe Kamila Smolska, asystent kyn.
tel. 503 086 338
e-mail: kamila.smolska@gmail.com
2 wtorek m-ca
18.00 - 20.00

wyżły Anna Żwierełło, asystent kyn.
tel. 695 778 977
e-mai: a.zwierello@gmail.com
1 wtorek m-ca
18.00 - 19.30

psy ozdobne i do towarzystwa
(grupa IX FCI, sekcje: 1, 2, 3, 7, 9, 10)
Małgorzata Kwapisz, asystent kyn.
tel. 697 627 862
e-mail: kkwapisz1@o2.pl
1 i 3 wtorek m-ca
17.00 - 20.00

psy ozdobne i do towarzystwa
(grupa IX FCI, sekcje: 4, 5, 6, 8, 11)
Dorota Witkowska, krajowy sędzia kynologiczny
tel. 693 410 515
e-mail: d.witkowska@op.pl
wtorki  17.30 - 19.30

 
ŚRODY
sznaucery miniaturowe Jolanta Robaczyk
e-mail: jola.lara@wp.pl
środy
18.00 - 20.00

sznaucery olbrzymie i średnie Agnieszka Grabałowska, lek.wet.
e-mail: graba81@interia.pl
środy
18.00 - 20.00

pinczery i czarne teriery rosyjskie Ewa Czarna
tel. 509 650 111
e-mail: czarnanimfa@interia.pl
1 i 3 środa m-ca
18.30 - 20.00

teriery typu bull
(grupa III FCI, sekcja 3)
Katarzyna Hordejuk
tel. 501 129 757
e-mail: Kasia.hordejuk@gmail.com
1 i 3 środa m-ca
17.30 - 19.00

szpice i psy w typie pierwotnym Arlena Maciąg
tel. 603 765 330
e-mail:bushix@gmail.com
2 i 4 środa m-ca
17.00 - 18.30
 

labrador retriever, pozostałe retrievery
i psy dowodne
Ewa Czarna
tel. 509 650 111
e-mail: czarnanimfa@interia.pl
1 i 3 środa m-ca
18.30 - 20.00

Oddziałowa Komisja Szkolenia Psów   środy
18.00 - 20.00

 
CZWARTKI
owczarki niemieckie Luiza Nilsson, asystent kyn.
tel. 504 966 327
e-mail: luiza.nilsson@neostarda.pl
1 czwartek m-ca
17.30 - 19.30

molosy Ewa Kozłowska, asystent kyn.
tel. 508 564 055
e-mail: gardeminka@o2.pl
z-ca: Dorota Tomkiel-Balcar, asystent kyn.
1 i 3 czwartek m-ca
18.00 - 20.00

rottweilery i boksery Danuta Budzińska
tel. 609 386 402
3 czwartek m-ca
18.00 - 20.00

golden retriever i płochacze Wioletta Nowak, asystent kyn.
tel. 609 655 750
e-mail: caminada@interia.pl
z-ca: Luiza Nilsson
1 czwartek m-ca
18.00 - 20.00

charty Wioletta Nowak, asystent kyn.
tel. 609 655 750
e-mail: caminada@interia.pl
1 czwartek m-ca
18.00 - 20.00

chihuahua (grupa IX FCI, sekcja: 6) Katarzyna Michalska
e-mail: cotondetulear1@yahoo.com
2 czwartek m-ca
18.00 - 20.00