Testy i egzaminy Bh IGP planowane są na 29.05.2021
Więcej informacji w zakładce „szkolenie”.

DOSTĘPNOŚĆ BIURA ODDZIAŁU ZKwP W SZCZECINIE

OGRANICZENIE pracy biura oddziału dla członków Związku. Prosimy wcześniej telefonicznie umówić się na wizytę: wtorek, środa, czwartek w godz. 15:00 – 19:00
Przy wejściu został zamontowany dzwonek (z prawej strony).


Wszelkie opłaty prosimy przekazywać na konto oddziału lub wpłacać w kasie oddziału gotówką.
Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych. Wejście do siedziby oddziału możliwe jest tylko w maseczce, prosimy o zachowanie wymaganej przepisami odległości od innych osób.

Spotkanie z Kierownikami Sekcji, wpisy uprawnień hodowlanych do rodowodu - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu daty i godziny spotkania.

Do odwołania utrzymujemy wystawianie metryk bez przeglądu miotu zgodnie z procedurą opisaną poniżej.

INFORMACJE DLA HODOWCÓW

Zgodnie z uchwalą Zarządu Głównego z dnia 25.07.2020 r. wprowadzony został obowiązek znakowania mikroczipem wszystkich szczeniąt urodzonych w hodowlach ZKwP po 01.01.2021 r.

Mając na względzie zalecenia o ograniczaniu kontaktów i sytuację epidemiologiczną na terenie całego kraju Zarząd Oddziału uchwałą z dnia 23.03.2020 wprowadza tymczasową procedurę wydawania metryk dla szczeniąt.

Procedura jest następująca:
1. Hodowca wypełnia wykupione w Oddziale: kartę miotu i kartę krycia, dołącza do nich protokół znakowania szczeniąt podpisany przez lekarza weterynarii oraz oświadczenie o stanie zdrowia szczeniąt i ewentualnych wadach (wzór 1 >), (wzór 2 >).
Zeskanowane dokumenty prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: szczecin@zkwp.pl
Zamówione druki hodowlane konieczne do wystawienia metryk oraz metryki prześlemy pocztą po otrzymaniu wpłaty na nasze konto zgodnie z cennikiem  - więcej >

2. Oryginały dokumentów potrzebnych do wystawienia metryk prosimy przesłać pocztą do biura oddziału, metryki wyślemy po ich otrzymaniu.

3. Wniosek o wydanie metryk rozpatruje Zarząd Oddziału.

4. Metryki są wypisywane po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku hodowcy.

5. Zalecamy kontakt telefoniczny z kierownikiem sekcji w celu powiadomienia o składaniu wniosku oraz z pracownikiem biura w celu ustalenia szczegółów odbioru czy przekazania dokumentów. Kontakt do kierowników sekcji na naszej stronie - więcej >

6. Procedura obowiązuje do odwołania.Przedstawiamy ofertę "Prywatnego ubezpieczenia psa i kota". Pakiet obejmuje między innymi pokrycie kosztów leczenia, ubezpieczenie OC właściciela czy ubezpieczenie w przypadku śmierci zwierzęcia.

Więcej informacji (PDF) >

CERTYFIKATY PRZYDOMKA HODOWLANEGO

Wnioski o certyfikat przydomka hodowlanego (dla już zarejestrowanych przydomków) dostępne są w systemie na stronie: www.e-zkwp.pl 

Każdy członek ZKwP, mający opłaconą składkę członkowską za rok bieżący, może dokonać rejestracji w systemie, a po aktywacji konta i zalogowaniu wysłać wniosek o certyfikat.
W celu ułatwienia rejestracji i logowania, można skorzystać z opcji logowania dla użytkowników systemu wystawy.NET, analogicznie jak jest w przypadku logowania do systemu rankingowego (docelowo system rankingowy zostanie włączony do systemu e-zkwp).

Certyfikat przydomka dostępny jest w dwóch formach:
elektronicznej (plik PDF) – bezpłatnej
drukowanej – odpłatnej (opłata wynosi 50 zł i można jej dokonać również w systemie – płatności on-line PayU). Wydrukowany certyfikat zostanie wysłany pocztą na adres właściciela oraz udostępniony również w postaci pliku PDF (do pobrania w systemie).Wysokość składki za rok 2021 wynosi 70,00 zł. Można ją opłacić w kasie Oddziału lub roku na konto: PKO BP SA II O/Szczecin 58 1020 4795 0000 9602 0155 3585

KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie zakazu cięcia uszu i ogonów u psów - WIĘCEJ >
 
 

Dog Shows in Szczecin